- Out of Stock
- New
HP ZBook Firefly 14 G8 14" i7 1165G7, 16GB, SSD 512GB, FHD, NVIDIA Quadro T500 4GB, A
The Huawei MateBook D15 i5 redefines mobile productivity with elegance. Equipped with a powerful Intel Core i5 processor, this laptop combines performance and style. Its 15.6-inch FullView display offers visual immersion and exceptional clarity. With a slim, lightweight design, it's perfect to take with you wherever you go. The battery life is impressive, keeping you going all day long. Plus, fast charging lets you get back to business quickly. With a premium build and smart features, the MateBook D15 is the ideal choice for those looking for efficiency and sophistication in a portable device.
If you want to get this cheap refurbished laptop offer that blends power and aesthetics with FREE shipping and a two-year WARRANTY, it's just a click away.Receive this product with free shipping
Up to 3 years warranty Enjoy up to 3 years warranty and a 30-day trial
Guaranteed sustainability By choosing refurbished, you reduce technological waste and save resources.
100% verified equipment Refurbished by professionals. Checked at 17 checkpoints
Free shipping on orders over €99 All our products are in stock and ready to ship
Product information
| PROCESSOR | |
| Processor family: | 10th Gen Intel Core i5 |
| Processor model: | i5-10210U |
| Processor frequency: | 1.6 GHz |
| Number of processor cores: | 4 |
| Processor cache: | 6 MB |
| RAM MEMORY | |
| Internal memory: | 8 GB, DDR4-SDRAM type at 2400 MHz |
| DISPLAY | |
| Display size: | 39.6 cm (15.6") |
| Resolution: | 1920 x 1080 Pixels |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Touchscreen: | No |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| CONNECTIONS | |
| Bluetooth: | Yes |
| 3G: | No |
| 4G: | No |
| Wifi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet: | No |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| PORTS AND INTERFACES | |
| Number of USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-C ports: | 1 |
| DVI port: | No |
| Base connector: | Not listed |
| DC input jack: | No |
| WEIGHT AND DIMENSIONS | |
| Weight: | 1.53 kg |
| Width: | 357.8 mm |
| Depth: | 229.9 mm |
| Height: 16.9 mm | 16.9 mm |
Product reviews
Questions and answers
You may have seen it in
Products you may also like
Reviews from our users
This product has no reviews. Be the first!