- Out of Stock
Desktop PC Pack Dell i5 + 24" Monitor + Keyboard and mouse HP Business, WiFi
Receive this product with free shipping
Up to 3 years warranty Enjoy up to 3 years warranty and a 30-day trial
Guaranteed sustainability By choosing refurbished, you reduce technological waste and save resources.
100% verified equipment Refurbished by professionals. Checked at 17 checkpoints
Free shipping on orders over €99 All our products are in stock and ready to ship
Product information
HP
Samsung
S24A650
Dell OptiPlex 7050 SFF i5
| Specifications | Details |
|---|---|
| Number of USB 2.0 ports | 4 |
| Number of USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A ports | 5 |
| Number of USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports | 1 |
| Number of HDMI ports | 1 |
| Number of DisplayPorts | 2 |
| PS/2 mouse port | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports quantity | 1 |
| Line output | YES |
| Headphone/Microphone Combo Port Output | YES |
| Serial port | 1 |
| Memory | DDR4-SDRAM |
| Width | 92.7 mm |
| Depth | 292.1 mm |
| Height | 290.1 mm |
| Weight | 5.14 kg |
| Operating system | Windows 10 Professional installed |
Monitor Samsung S24A650 24" Full HD
Display:| Feature | Value |
|---|---|
| Diagonal screen size | 61 cm (24") |
| Display Resolution | 1920 x 1080 Pixels |
| HD Type | Full HD |
| Native Aspect Ratio | 16:9 |
| Display brightness (typical) | 250 cd / m² |
| Response time | 8 ms |
| Supported graphics formats | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported video format | 1080p |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio (typical) | 3000:1 |
| Feature | Quantity |
|---|---|
| VGA Ports (D-Sub) | 1 |
| DVI-D Ports | 1 |
| DisplayPorts | 1 |
| AC input | 1 |
| Feature | Value |
|---|---|
| VESA Mounting | Yes |
| Mounting panel interface | 100 x 100, 200 x 100 mm |
| Feature | Value |
|---|---|
| Device width (with bracket) | 568 mm |
| Device depth (with bracket) | 224.5 mm |
| Device height (with bracket) | 418 mm |
| Width (without base) | 568 mm |
| Depth (without base) | 43 mm |
| Height (without base) | 346 mm |
| Weight (without base) | 5.4 kg |
| Box Contents |
|---|
| Keyboard |
| Mouse |
| USB receiver |
| Weight |
|---|
| Keyboard: 560 g |
| Mouse: 100 g |
| Minimum dimensions (W x D x H) |
|---|
| Keyboard: 436 x 21 x 137 mm |
| Mouse: 63 x 37 x 115 mm |
Product reviews
Questions and answers
More products from False
You may have seen it in
Products you may also like
Reviews from our users




This product has no reviews. Be the first!